طراحی حرفه ای لوگو

طراحی حرفه ای لوگو professional logo design  به سه قسمت تقسیم می شود.

۱- طراحی حرفه ای لوگو ساین logo sign design : طراحی حرفه ای لوگو

لوگو ساین یا همان علامت در طراحی لوگو می باشد که یکی از واجبات برای هر سازمان و برند است، برای طراحی حرفه ای لوگو ساین می توان از احجام و فرم ها استفاده نمود و اصولا به صورت انتزاعی طراحی می شوند. این نوع طراحی حرفه ای لوگو ساین اصولا طرفداران بسیار زیادی دارد اما معمولا کسب و زمانی از طراحی حرفه ای لوگو ساین استفاده می کنند که نام کسب و کارشان در بازار صنعت مربوطه به خوبی جا افتاده باشد و قبل از آن از طراحی حرفه ای لوگو تایپ ها برای برندسازی و ورود به عرصه تجارت استفاده می نمایند. در طراحی حرفه ای لوگو ساین بهتر از از علام و احجام موجود در هر صنعت استفاده شود تا طراحی حرفه ای لوگو ساین با صنعت مربوطه ارتباط مستقیم داشته باشد.

۲-طراحی حرفه ای لوگو تایپ professional logotype design :طراحی حرفه ای لوگو

طراحی لوگو تایپ با استفاده از فرمت ها گوناگون فونت ها انجام می گردد، طراحان گرافیکی برای خلق یک لوگو تایپ یا از فونت ها موجود در بازار استفاده می نمایند و یا برای طراحی حرفه ای لوگو تایپ باید یک فونت جدید طراحی کنند . در مرحله بعد از یافتن یک فونت مناسب طراحان باید نام شرکت و یا برند را با استفاده از فونت ها به صورت نوشتاری طراحی نمایند ، در واقع طراحی حرفه ای لوگو تایپ ها طراحی علامت تجاری با محوریت حروف می باشد . اما در این میان یک نکته اساسی در طراحی حرفه ای لوگو تایپ ها وجود دارد و ان هم استفاده از حروف و فونت ها به نحوی است که خوانایی اسم شرکت از بین نرود .

۳- طراحی حرفه ای لوگو تلفیقی professional logo design MIXTURE :

در طراحی لوگو تلفیقی لوگو تایپ و لوگو ساین در کنار هم به شیوه ای زیبا گذاشته می شود ، این ترکیب برای برند ها شامل پیامی از سازمان می باشد ، زیرا به نوعی تعریف کامل یک سازمان در آن پنهان گشته است . شایان ذکر است که همجواری لوگو ساین و لوگو تایپ باعث تقویت طراحی و زیبایی بصری خواهد شد .

طراحی حرفه ای لوگو

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی لوگو یا نشانه و یا آرم تجاری به صفحه اصلی طراحی لوگو سایت طراحان برتر مراجعه کنید.

همچنین جهت طراحی کاتالوگ و طراحی پوستر و طراحی لوگو می توانید به منوی مربوط به هر کدام از آنها مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمارگیر