طراحی سررسید و سالنامه
طراحی سررسید - طراحی سالنامه

طراحی سررسید رومیزی

طراحی تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی

طراحی سالنامه - طراحی سررسید

طراحی سالنامه

تقویم سال جدید

طراحی سررسید رومیزی

تقویم چرمی سال نو

طراحی تقویم رومیزی

photo_2016-10-31_12-29-56

طراحی سالنامه

تقویم دیواری - سررسید دیواری

سررسید دیواری

طراحی سر رسید - سالنامه

طراحی تقویم رومیزی

calendar-2

سالنامه چوبی

.

طراحی سررسید ؛  یا سالنامه به دفترچه چاپی گفته می شود که از تقویم و روزشمار و همچنین اطلاعات ماه های نجومی که در خصوص اتفاقات افتاده در طول یک سال می باشد، تشکیل شده است.

سالنامه یا همان سر رسید ها ممکن است موضوعات گوناگونی را در برگیرند و شاید طراحی سررسید ها بتواند چند موضوع را پوشش دهند. سر رسید و سالنامه می تواند از فهرست اتفاق هایی باشد که بنا به شرایط رخ داده تنظیم گردد تا بتواند اتفاقات تاریخی را یادآوری نماید.

شما نیز می توانید با نوشتن فعالیت ها و اتفاقات روزمره که در روز خاصی اتفاق افتاده و یا قرار است اتفاق بیفتد مدیریت درست بر روی فعالیت های روزانه خود اعمال نماید.

به عنوان مثال می توانید نمونه مواردی همچون تاریخ سر ررسید چک ها، تاریخ پرداخت اقساط وام ها به بانک ها و تاریخ تولد دوستان و خانواده خود را در سررسید و سالنامه ثبت نمایید.

اندازه های طراحی سررسید و سالنامه به صورت وزیری، رقعی و پالتویی تعریف می گردد،که طراحی سررسید با سایزهای وزیری یکی از بهترین و رایج ترین قطع استفاده شده جهت فعالیت های مدیریتی و کارشناسی می باشد.

طراحی سررسید و یا سالنامه به صورت اختصاصی برای یک شرکت

در طراحی سررسید های سازمانی از نمونه عکاسی شده پروژه های مختلف آن سازمان در ابتدای سررسید استفاده می شود. از جمله مواری که یک طراحی سررسید را برای یک سازمان اختصاصی می نماید وجود لوگو سازمان در ابتدای تمامی صفحات سررسید می باشد، چنانچه طراحی سررسید برای شرکت های مهندسی و یا فنی و یا پزشکی باشد، می توان در صفحات پایانی اطلاعات کلی و فنی این رشته ها را نیز قرار داد.

کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر با در اختیار داشتن برترین کارشناسان طراحی و عکاسی و همچنین پیشرفته ترین دستگاه های چاپ RGB و CNYK این امکان را برای شرکت های بزرگ و پیشرفته فراهم آورده تا برترین سررسید ها و تقویم ها و سالنامه ها را در اختیار مدیران ، کارشناسان و مخاطبان خود قرار دهند.