طراحی لوگو
1

طراحی لوگو شوینده ارگانیک

.

2-.

طراحی لوگو محصولات غذایی

.

Long table served with porcelain crockery and shining cutlery served with pink flowers

طراحی لوگو تشریفات

.

04-

طراحی لوگو شیرینی سنتی گلابتون

.

طراحی لوگو لوکس - royal pens

طراحی لوگو بازرگانی لوازم تحریر

.

06.

طراحی لوگو مبلمان لوکس

08

طراحی لوگو شرکت ساختمانی در دبی

لوگو کتابخانه - آرم کتابخانه - لوگو تایپ

طراحی لوگو انتشارات

.

لوگو فیزیوتراپی - آب درمانی - لوگو تایپ

طراحی لوگو استخر

.

مبلمان سیلا - لوگو مبلمان اداری - رایانه صنعت

طراحی لوگو مبلمان اداری

.

Modern devices, documents, eyeglasses on the foreground, unrecognized businessmen on the background

طراحی لوگو شخصی

.

14

طراحی لوگو بستی بابا اکبر

.

طراحی آرم قطعات یدکی خودرو - طراحی آرم شرکت

طراحی لوگو لاستیک خودرو

.

15

طراحی لوگو انتشارات

.

لوگو پسته - طراحی آرم شرکت صنایع غذایی - طراحی لوگو

طراحی لوگو شرکت بازرگانی خشکبار

.

17.

طراحی لوگو شرکت در و پنجره

.

18

طراحی لوگو شرکت عمرانی در ترکیه

.

طراحی لوگو بازاریابی - لوگو بازاریابی سبز

طراحی لوگو بازاریابی سبز

.

پارک آب و تاب - لوگو پارک آبی - لوگو تایپ - طراحی لوگو

طراحی لوگو انگلیسی پارک آبی

.

طراحی لوگو سه بعدی - طراحی لوگو 3D

طراحی لوگو شرکت تجهیزات امنیتی

29

طراحی لوگو استخر در عمان

.

22.

طراحی لوگو سالن زیبایی S & R  ارمنستان

.

TOY STORY 3

طراحی لوگو نمایشگاه کودک

.

25

طراحی لوگو سرای نت

.

آرم شرکت خدمات پس از فروش

طراحی لوگو شرکت وارد کننده دوچرخه

.

26.

طراحی لوگو شرکت عمرانی

.

23-

طراحی لوگو شرکت تولید کننده روغن کنجد

طراحی لوگو فارسی و نگلیسی

طراحی لوگو رستوران در عمارات

.

لوگو ابزار اول - شرکت ابزار اول - شرکت ساختمانی

طراحی لوگو سامانه فروش مصالح ساختمانی

.

لوگو ویتال پارت - آرم لوازم یدکی - قطعات خودرو

طراحی لوگو شرکت قطعات یدکی خودرو

.

33.

طراحی لوگو گالری اکسسوری منزل

.

34

طراحی لوگو شرکت تولید عسل ارگانیک

.

لوگو تایپ - لوگو عربی

لوگو شرکت مدیریتی شروع

.

لوگو شرکت پتروشیمی - آرم شرکت نفت

لوگو شرکت پترو توسعه پارسا انرژی

لوگو لوازم آرایشی - لوازم آرایشی لوکس - عکس لوازم آرایشی

طراحی لوگو شرکت واردکننده لوازم آرایش

.

لوگو تجهیزات ساختمانی - لوگو فارسی - لوگو تایپ

طراحی لوگو شرکت تولید کننده لوله و پروفیل

.

لوگو حرفه ای - طراحی لوگو متفاوت

طراحی لوگو شرکت شیشه نما

.

لوگو کنجیلاک - لوگو زرد مشکی - لوگو روغن کنجد

لوگو شرکت روغن کنجد کنجیلاک

.

طراحی زیتون - طراحی لوگو روغن زیتون

لوگو شرکت شرکت زیتون وارولا

39

طراحی لوگو دمنوش شفا گلبرگ

.

سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو LOGO DESIGN ; لوگو یا نشانه SIGN یا آرم نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم .

طراحی لوگو چیزی شبیه طراحی یک امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که آرم متعلق به آن است، می باشد. آرم ها و طراحی لوگو در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب لوگو در آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشان دهنده رد و یا اثر بر جای مانده از او در آنجاست.

 ساخت لوگو و یا طراحی لوگو یکی از تخصص های رایج و منحصر به فرد در طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه ساخت لوگو و یا همان طراحی لوگو به زمان های بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسان های اولیه برای انتقال علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده می شد مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود.25

طراحی لوگو و یا نشانه همان علامت گرافیکی یا آرم شرکت است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، برای متمایز کردن خود از دیگران در دید عموم استفاده می شود. لوگو ها یا تماما گرافیکی هستند (سمبل یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه (لوگو تایپ یا ورد و مارک) تشکیل شده اند.

انواع طراحی لوگو و ساخت لوگو در آینه تاریخ :

در دوران حروف چینی با فلز داغ انواع طراحی لوگو حرفه ای تایپ مجموعه ای از فونت ها و کارکتر ها بود و انواع طراحی لوگو حرفه ای به صورت انلاین بی معنی بود. در دوران کنونی که عصر ارتباطات است، انواع طراحی لوگو حرفه ای یک شرکت نشانه مرغوبیت یا برند یک شرکت است.

تکنیک ها و اختراعات گوناگونی در پیشرفت انواع طراحی لوگو حرفه ای دخیل بوده اند. به عنوان مثال:

مهر استوانه ای(۲۳۰۰ سال قبل از میلاد)،سکه(۶۰۰ سال قبل از میلاد)،ترکیب زبانی و نژادی هنرمندان و آشنایان با انواع طراحی لوگو حرفه ای ، واتر مارک و پیشرفت صنعت چاپ. و یا انواع طراحی لوگو حرفه ای آنلاین و یا ساخت لوگو آنلاین و همچنین نرم افزارهای طراحی لوگو .

همانند انقلاب صنعتی که غرب را از جامعه ای کشاورزی، به سمت جامعه ای صنعتی در قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی سوق داد، فوتوگرافی و لیتوگرافی نیز صنعت تبلیغات را با پیوند دادن تایپوگرافی و عکس با هم، متحول ساخت. همزمان ، تایپوگرافی و ساخت لوگو نیز خود تحت تاثیر انقلابی قرار گرفت که سیما و چهره آن را به کلی دگرگون ساخت. تاثیر این موضوع ان بود که کتاب ها،دیگر از فونت های از پیش ساخته قدیمی استفاده نمی کردند و فونت های بولد و تزیینی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفتند.

هنر در حال گسترش بود و از فرم بیانی و چیدمانی، به محصولات و برندهای گوناگونی که مورد مصرف قرار می گرفتند در حال بسط بود. شرکت های مشاوره ای و بازرگانی با کمک هنر به سبک تجاری در حال رشد و سازمان یافتگی بود. در سال ۱۹۸۰، در آمریکا،۷۰۰ شرکت چاپ لیتوگرافی با کارکنانی نزدیک به ۸۰۰۰ کارمند، در حال کار بودند. اعتبار هنری به شرکت های لیتوگرافی بیشتر داده می شد تا خود هنرمندان آن.

انواع طراحی لوگو فارسی :

تایپوگرام ها یا طراحی لوگو نوشتاری

پیکتوگرام ها یا طراحی لوگو تصویری

ترکیبی از هردو طراحی لوگو فارسی

طراحی لوگو پیامی و شعاری

طراحی لوگو آنلاین ، ساخت لوگو آنلاین :

در روش طراحی لوگو آنلاین ، مشتریان به صورت غیر حضوری نظرها و پیشنهادات خود را به طراحی های لوگو آنلاین ارائه داده و طراحان لوگو آنلاین نیزدر چندین حالت به طراحی لوگو آنلاین می پردازند که یکی از این روش ها طراحی لوگو آنلاین توسط نرم افزار طراحی لوگو می باشد. معمولا طراحی لوگو آنلاین در خصوص طراحی لوگو های ارزان قیمت و یا عدم دسترسی به طراحان حرفه ای لوگو کاربرد دارد مطمعنا استفاده از طراحی لوگو آنلاین ارزان تر اما با کمتریت امکان ادیت بر اساس نظر کارفرما می باشد

مسابقه طراحی لوگوی حرفه ای :

تقدیم فرم سفارش به مشتری :

جهت مسابقه طراحی لوگو ، در هر سفارش طراحی لوگو ، آگاه بودن از نظر های مشتری از اهمیت به سزایی برخوردارخواهد بود . در مسابقه طراحی لوگو اولین گام شروع هر طراحی لوگو مکالمه با سفارش دهنده طراحی لوگو فارسی و یا ارائه یک فرم درخواست نظر ها به او است تا با این روش بتوان از اولویت ها ی مشتری آگاه شوید. طراح لوگو چه حضوری و چه طراحی لوگو آنلاین نمی توان بدون اینکه نظر و تصورات مشتری را دانست طراحی کنید. برای اینکه کار طراح لوگو راحت تر شود می توانید یک فرم نظر سنجی در اختیار سفرش دهنده قرار دهید تا آن را کامل کند. اما پس از کامل کردن این در خواست باز هم طراح لوگو می تواند طی یک جلسه حضوری ساخت لوگو ویا جلسه طراحی لوگو آنلاین سوالاتی که لازم دارید را از مشتری بپرسید. طراح لوگو می تواند این کار را از روش ارسال ایمیل انجام دهد . اما در مسابقه طراحی لوگو اگر به سفارش دهنده نزدیک هستید و فاصله زیاد نیست بهتر است به صورت رو در رو با او مذاکره کنید.

البته فراخوان طراحی لوگو از سال ۱۳۹۰ در کانون طراحان برتر آغاز شده است. بعنوان مثال در فراخوان طراحی لوگو ۹۴ به آقای سعید محمدزادگان از استان فارس ، شهر شیراز سه سکه بهار آزادی به عنوان جایزه داده شد و در فراخوان طراحی آرم ۹۵ به خانم فریال دادگر و خانم سمیه فرهی هر یک سه سکه تمام بهار آزادی بعنوان جایز فراخوان طراحی لوگو تقدیم شد. کانون طراحان برتر فراخوان طراحی لوگو ۹۶ برگزار ننمود اما قصد داریم در فراخوان طراحی لوگو و آرم ۹۷ به سه نفر ۱۰ سکه تمام بهار آزادی ارائه کنیم. منتظر فراخوان طراحی لوگو ۹۷ ما باشید.

طراحی لوگو ارزان

برخی افراد به دنبال طراحی لوگو ارزان اما حرفه ای و حتی لوکس هستند. زمانی که با آن ها مورد طراحی لوگو ارزان صحبت می کنید، ایده آل های زیادی در ذهن آن ها وجود دارد. لوگو ارزان هرگز توسط افراد حرفه ای طراحی نمی گردد و حتی طراح لوگو ارزان هرگز نمی تواند کارهای حرفه ای از خود نشان دهد. حرفه ای گری در طراحی لوگو ارزان وجود ندارد اما می توان لوگو حرفه ای و به قیمت مناسب تهیه نمود. طراحی لوگو ارزان نیز در صورتی که با اندیشه یک کسب و کار کوچک باشد، ایده بدی بنظر نمی رسد. طراحی لوگو ارزان برای شروع کسب و کار ها توسط طراحان جوان در کانون طراحان برتر صورت می پذیرد.

پژوهش در مورد طراحی حرفه ای لوگو :

در طراحی حرفه ای لوگو برای طراحی یک لوگوی مناسب باید با شرکت سفارش دهنده آشنایی پیدا کنید. طراحی حرفه ای لوگو باید در مورد گذشته، بازارهای هدف، خدمات و آن شرکت سفارش دهنده طراحی حرفه ای لوگو پژوهش کند. در همین زمان، طرح لوگو را در تصور خود شکل دهید. ارائه یک طرح لوگو حرفه ای مناسب و مطلوب برای طراح حرفه ای لوگو از اهمیت زیادی برخوردار است. در طراحی حرفه ای لوگو شما نمی توانید برای یک شرکت برگ دولتی یک لوگوی فانتزی طراحی کنید، همان طور که برای یک مرکز تفریحی مانند پارک آبی قم با نام آب وتاب نیز نمی توانید یک لوگوی رسمی و جدی طراحی کنید. این ها مسابقه هایی است که باید هنگام طراحی حرفه ای لوگو در نظر داشته باشید

مراحل طراحی لوگو :

مراحل طراحی لوگو و خلاقیت در مراحل طراحی لوگو گزینه ای است که شاید تصور کنید این روش همان روش طراحی لوگو ذکر شده در بالا است، اما این گونه نیست. جستجو و پژوهشهای تصویری بیشتر به مراحل طراحی لوگو در مراحل طراحی لوگو طرح های لوگو مدرن، دیدن نوع طراحی های لوگو مانند طراحی لوگو فارسی و روش های انواع مراحل طراحی لوگو لوگو باز می گردد. تلاش کنید مراحل طراحی لوگو شرکت های سفارش دهنده ساخت لوگو که با شرکت مشتری شما در یک زمینه کار می کنند را جستجو کنید . به دنبال روش هایی باشید که بتوانید از آنها در مراحل طراحی لوگو استفاده کنید . به سنجش عناصری که می توانید از آنها در مراحل طراحی لوگو استفاده کنید بپردازید. لوگو پارک آب و تاب قم از جمله طراحی های طراحان برتر می باشد.

Pistachio

تفکر در خصوص اصول طراحی لوگو :

اصول طراحی لوگو با منابع و دیتاهایی که از طریق سه گزینه قبلی در اصول طراحی لوگو به دست آوردید ، طراح لوگو حال می تواند در مورد روش اصول طراحی لوگو ، رنگ های لوگو، شکل های مورد نیاز و اینکه چگونه و به چه روشی می توانید یک لوگوی یونیک با یک مفهوم عمیق طراحی کنید اصول طراحی لوگو هایی که دارای ساختار درونی و تاثیرگذارتر هستند و پس از این که بازار هدف مفهوم آن را درک کرد باز هم تحت تاثیر قرار می گیرند . همچنین تفکر در خصوص اصول طراحی لوگو توسط طراح لوگو و آموزش هایی که به صورت مداوم به طراح لوگو داده می شود باعث می شود خلاقیت هایی در ذهن طراح ایجاد و بر همین اساس در اصول طراحی لوگو ، لوگوهای شگرفی همچون لوگوی دانشگاه آزاد اسلامی و لوگوی شرکت نفت و همچنین لوگوی شرکت هما و… پدید آید.

نرم افزار طراحی لوگو :

طراحان حرفه ای لوگو معمولا از برای طراحی یک لوگو خلاقانه وحرفه ای نرم افزار طراحی لوگو استفاده می نمایند. جهت نرم افزار طراحی لوگو از سایت های معتبر داخلی وخارجی که به صورت تخصصی بر روی نرم افزار های طراحی لوگو تمرکز دارند استفاده شود. نرم افزار طراحی لوگو باید توانایی ارائه خروجی های مناسب را داشته باشد همچنین نرم افزار طراحی لوگو باید قابلیت طراحی های مختلف را نیز داشته باشد تا بتوان از این سیستم حداکثر بهره برداری را نمود لذا انتخاب نرم افزار طراحی لوگو در طراحی لوگو بسیار مهم می باشد.

اتود اولیه لوگو را طراحی کنید و خلاقیت را در اولویت قراردهید :

فعالیت طراحی لوگو خود را با طراحی لوگو با اتود های اولیه آغاز کنید. در بیشتر موارد طراحان گرافیک و طراحان لوگو پیش از آغاز کار طراحی در نرم افزار ابتدا طرح لوگوی مورد نظر خود را روی کاغذ پیاده می کنند. به ذهن خود این فرصت را دهید که کار خود را انجام دهند، اهمیتی ندارد طرح لوگوی خود را کجا طراحی می کنید. طراح لوگو می تواند طرح های لوگوی ذهنی بیشماری طراحی کنید و سپس از بین آنها زیباترین طرح لوگو را انتخاب نمایید. طرح های گرافیکی لوگو باعث می شود فرصت بیشتری جهت خلاقیت طراح لوگو ایجاد می شود. در عصر حاضر خلاقیت مهمترین بخش هر نوع طراحی مخصوصا طراحی لوگو می باشد زیرا عدم وجود خلاقیت باعث ایجاد طرحای لوگو یک شکا وتکراری خواهد شد .

در مسابقه طراحی لوگو مهمترین نکته استراحت است :

در قسمت مسابقه طراحی لوگو و مخصوصا قسمت استراحت در زمان طراحی لوگو مدرن و جدید گفته شده نباید بیش از حد بر روی کار تمرکز کرد در این حالت است که به آسانی قلیان خلاقیت برای شما ایجادخواهد شد. مابین کار به خود زمان بدهید تا ذهن بتواند فرصتی جهت خلاقیت بیابد به گفته طراحان گرافیگ کانون تبلیغاتی طراحان برتر باید به ذهنتان فرصت دهید و زمان کوتاهی تمرکز داشته باشد. هنگام استراحت ایده های زیادی به ذهن شما خطور خواهد کرد. برخی از این طرح های لوگو در ذهن شما گسترش یافته و باعث می شود طرح لوگوی مناسبی ارائه کنید. خواهید دید که پس از این تمرکز مختصر هنگامی که به دنبال طراحی گرافیکی لوگو خود می روید نظر شما نو و به عبارت دیگر ریکاوری شده اس
ت. در زمان تمرکز خود طراح لوگو می تواند نظر دیگران را در مورد طرح خود بپرسد. این امکان هست این نظرات کمک کنند، تا ایده های بیشتری برای ادامه کار جذب کنید.

تعرفه طراحی لوگو :

تعرفه طراحی لوگو و انتخاب نحوه و روش کار با شرکتها ،ممکن است شما به صورت یک سازمان خارجی، یا طبق خواسته و تعرفه طراحی لوگو سفارش دهنده بدون داشتن اطلاعات ورودی و یا تعرفه طراحی لوگو فعالیت کنید و یا امکان دارد بخواهید این کار را به صورت یک فرایند تجاری با مشتری انجام دهید و نظر های خود را در مورد طراحی لوگو و تعرفه طراحی لوگو که از شما خواسته شده به مشتریان و کارفرمایان ارائه کنید. این به طراح لوگو و تعرفه طراحی لوگو بستگی دارد که چگونه با مشتری ازتباط پیدا خواهد کرد و چگونه نیازهای مشتری خود را در راستای تعرفه طراحی لوگو پوشش می دهد. تنها اطمینان حاصل کنید که هر روشی را که انتخاب می کنید به خوبی برنامه ریزی نمایید و حتما در اجرای فرایند بازاریابی تعرفه طراحی لوگو از مشاوران بازاریابی استفاده نمایید تا روش شما به وسیله متخصصان این امر پایش واصلاح شود

تقدیم نتیجه و قیمت طراحی لوگو :

تقدیم نتیجه طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو ، بعد از آماده سازی طرح ، سرانجام خروجی طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو به مشتری ارائه خواهد شد و در ادامه طراح لوگو باید برای ارائه توضیحات در مورد طرح آماده شود . برای آگاهی تعرفه طراح لوگو می توانید ۲ تا ۳ نمونه از بهترین اتودها را به کارفرما ارائه کند همچنین همراه آن قیمت طراحی لوگو و انگاه نظر کارفرمایان سفارش دهنده طرح گرافیکی و قیمت طراحی لوگو را در مورد طرح و نیز ادیت های احتمالی که باید روی آن انجام شود را از او جویا شوید. شاید کارفرما از شما بخواهد برخی از قسمت های طرح های مختلف را با هم تجمیع نمایید و قیمت طراحی لوگو را تغییر دهد. به نظرات کارفرمای سفارش دهنه طراحی لوگو توجه کنید و آن ها را ثبت کنید. سپس، طرح لوگو را همانند سلیقه مشتری طراحی کرده و ادیت نهایی را انجام و برای ارسال طرح لوگوی نهایی و قیمت طراحی لوگو مهیا شوید .

ارائه فایل نهایی پرو‍ژه :

ارائه فایل نهایی پروژه پس از اینکه کارفرما مبلغ قرارداد را به طور کامل پرداخت نمود ، فایل طرح نهایی طراحی لوگو را روی یک سی دی یا برای سفارش دهنده طراحی لوگو ارسال کنید. مطمئن شوید طرحی خوبی داشته و همچنین فرمت تحویل شده از طرف طراح لوگو قابلیت تغییر سایز دارد.

به اینصورت کارفرما می تواند آن را در هر سایز و فرمتی مشاهده و استفاده نماید . همچنین یک متن و حتی یک کتابچه در خصوص طراحی مورد نظر وهمچنین ادیت های اولیه و مفهوم آن به طرح لوگوی ارسالی ضمیمه کنید. رمز یک طراحی لوگوی موفق تعهد طراح لوگو و تحویل به هنگام آن است. اگر به تعهدات خود عمل کنید بدون شک کارفرما را تحت تاثیر قرار خواهید داد.

تخصص ما در مورد طراحی لوگو :

تخصص ما تنها در طراحی لوگو خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده، طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن را می دهیم.

طراحی آرم شرکت

طراحی آرم شرکت ها همواره یکی از دغدغه های اساسی و اصلی مدیران شرکت ها و مالکان نام های تجاری است. طراحی آرم شرکت اگر درست انجام شود، علاوه بر مدیران شرکت و صاحب آرم ، مخاطبین و مشتریان شرکت هم ، هرگز طراحی آرم شرکت را فراموش نمی کنند و راحت تر به یاد می سپارند. طراحی آرم شرکت های بسیاری طی سال های اخیر توسط طراحان برتر طراحی شده است. برخی از نمونه طراحی آرم شرکت ها در سایت های طراحان برتر قابل مشاهده هستند. طراحی آرم شرکت در دپارتمان طراحی ما بر اساس کلیه اصول مخاطب شناسی و اصول بین المللی انجام می شود. استفاده از کلیه سبک های طراحی لوگو از جمله نقاط تمایز ما در طراحی آرم شرکت می باشد.

آموزش طراحی لوگو14

آموزش طراحی لوگو با هدف آگاه سازی مدیران صورت می پذیرد. مدیران اگر آموزش طراحی لوگو را به صورت خلاصه بدانند، می توانند بر این اساس طراحی آرم شرکت خود را ارزیابی نمایند. هدف ما از آموزش طراحی لوگو ، ترویج علم و دانش کافی در جامعه مدیریت شرکت است. اهمیت آموزش طراحی لوگو برای ما تا جایی اهمیت پیدا می کند که جلسات مشاوره برای طراحی آرم سطح یک در شرکت ها برگزار می نماییم. آموزش طراحی لوگو توسط مشاورین تبلیغات با مدرک دکتری بازاریابی و تبلیغات صورت می پذیرد. بسیاری از مدیران تاکنون از خدمات آموزش طراحی لوگو در طراحان برتر بهره برداری نموده اند.

نشانه و لوگو و عناصر تشکیل دهنده آرم شرکت

هر نشانه و یا لوگو تصویری مفهومی را نمایش می دهد و به موضوع خاصی دلالت دارد . لوگو تلاش می کند تا عملکرد اصلی و اساسی یک موضوع فعالیت یک سازمان را با استفاده از طراحی ساده و خلاصه و در عین حال دقیق و هنرمندانه خود به صورت های متنوعی اعم از یک تصویر واقع گرایانه ، غیر واقعی ، استعاری و قراردادهای به نمایش بگذرد.

محصولات تجاری ، سازمان های معتبر و کارخانجات تولیدی بزرگ دارای شخصیت و نام خاصی هستند که تبلور حرفه و عملکردشان را درقالب علامت تجاری ، لوگو ، آرم و یا نشانه نوشته به ظهور می رسانند. علامت تجاری یک محصول در اصل مفهوم بصری خلاصه شده آن محصول یا نمایش دهنده فعالیت و حرفه ای است که انجام می شود و در طول زمان قابلیت اصلاح ، بسط و گشترش دارد. از این دست، لوگو های تصویری و لوگو تایپ ها انواع مختلف علائم تجاری هستند که به وسیله صاحبان مشاغل و تجار مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند کالای خود را از کالاهای مشابه بازار متمایز کنند. بسیاری از مشهور ترین علائم تجاری فقط در قالب کلمات شکل گرفته اند نظیر لوگو تایپ کوکاکولا ، سازمان میراث فرهنگی ، کارتیر و فرهنگسرای نیاوران که به دلیل نوع خاص طراحی لوگو تایپ و یا رنگ آمیزی منحصر به فردشان ، در طولانی مدت لوگو و آرم تجاری موفقی بوده و به سختی می توان آن ها رافراموش کرد و یا با نوشته دیگری اشتباه کرد.

انواع لوگو ها ساین ها :

در طراحی لوگو ساین ها از دامنه وسیعی از عناصر بصری برای انتخاب مفاهیم مورد نظر در صنعت مربوطه استفاده می شود طیفی گسترده شامل نماد های ساده گرافیکی اعم از اشکال هندسی، مثلث ، مربع و دایره، که نظایر آن را در طراحی های زیر می توان مشاهده کرد.

شکل های تجسمی ساده اصلی نظیر دایره ، مربع و نظایر آن دارای مفاهیم بصری هستند که به صورت پس زمینه به تصاویر ساده شده کمک می کنند تا نشانه هایی پر قدرت و با معنای بیشتر به نظر آیند .

شکل های مربع ، دایره و مثلث به ترتیب نشان دهنده مفاهیم متفاوتی مانند : استحکام ، سیال بودن و در نهایت متحرک هستند . اما همین اشکال در ترکیب با موضوعات تجاری ایده های متفاوت یا کامل تری را ارائه می دهند .

اصول طراحی لوگو و آرم :

در زمان کنونی ، در دنیای تجارت، عناصر گرافیکی تاثیر زیادی بروی اذهان عمومی دارد که در گرایش بینندگان و جلب توجه ان ها بسیار موثر است.از مهمترین این عوامل ، طراحی گرافیکی  لوگو است. طرح لوگو به عنوان یک عنصر گرافیکی ، باید دارای ویژگی هایی برای توجه و شناخته شدن باشد ، که به شرح ذیل است:

۱-۱- ساده بودن در طراحی لوگو :

در طراحی لوگو خصوصیات زیادی هست که باید به ان دقت زیادی کرد.ولی مهمترین ان ساده بودن است. ساده بودن در طراحی سبب شناسایی بهتر وماندگاری بیشتری در اذهان عمومی است. در طراحی لوگو علاوه بر سادگی خصوصیات دیگر باید به نحوی در کنار هم قرار گیرند که در فرم یک طرح گرافیکی بیانگر ان برند باشد.

۱-۲- همخوانی موضوع با طرح گرافیکی در طراحی لوگو :

در طراحی لوگو ،شما مجاز هستید از هر طرحی استفاده کنید ولی توصیه می شود که طرح لوگوی شما با موضوع مشتری خود هم خوانی داشته باشد .پس بهتر است قبل از شروع طراحی در مورد مشتری خود و مخاطبان او تحقیقات لازم را انجام دهید تا در انتهای کار با مشکل مواجه نشوید.

۱-۳- توازن در طراحی لوگو:

توازن ، در طراحی لوگو از عوامل مهم به شمار می رود.به صورت نرمال ذهن انسان گرایش به سمت طرحهای متوازن دارد و جذب طرح هایی می گردد که با در نظر گرفتن عناصر گرافیکی ، اندازه و.. به صورت متوازن در دو طرف طرح در فرم یک لوگو ظاهر می شود. بعضی مواقع می توان ، توازن را نادیده بگیریم ولی نباید فراموش کرد ،طرح لوگو شما را جمعی ازمردم مشاهده می کنند.

۱-۴- رنگ در طراحی لوگو :

۱- توجه به انتخاب رنگ در طراحی لوگو که چه تاثیری می تواند بر حالات درونی انسان داشته باشد ،بسیار مهم است و یکی از عوامل مهم در جذب بیننده به شمار می رود.

۲- استفاده از رنگهای خاص  یکی دیگر از عوامل در طراحی لوگو است. چرا که استفاده از رنگ خاص در طراحی سبب تمایز ان شرکت از سایرین محسوب می شود.

۳- از رنگ های روشنی که در هنگام چاپ لوگو  ،امکان نادیده شدن ان وجود دارد ،خود داری کنید.

۴- در طراحی لوگو توصیه به استفاده از زنگ هایی می شود که در چرخه رنگ بیشتر با هم هم خوانی دارند.

۱-۵-اندازه  در طراحی لوگو:

در طراحی لوگو ، اندازه لوگو از امتیاز زیادی برخوردار است. طراحی لوگو در هر اندازه ای باید  زیبا ، جذاب وقابل تشخیص باشد و این در صورتی موثر خواهد بود، که در زمان استفاده ان دراندازه های متفاوت ، فرم و خصوصیات طرح لوگو تغییر نکند.

بطور مثال  : علاوه بر استفاده از لوگو بروی بنرهای تبلیغاتی در سایز بزرگ، امکان استفاده همان طرح  لوگو بر روی کارتهای تبلیغاتی در سایز کوچک بدون تغییر در خصوصیات و خوانایی طرح لوگو وجود داشته باشد. برای جلوگیری از بروز این احتمالات ، قبل از تایید نهایی طرح لوگو ، ان را در اندازه های کوچک وبزرگ امتحان کنید.

۱-۶-فونت در طراحی لوگو :

انتخاب لوگو تایپ در طراحی لوگو از عوامل مهم در طراحی ان به شمار می رود.زمانی که از یک نوشته در طراحی لوگو استفاده می کنیم باید به ابعاد ، اندازه ها و حالات مختلف فونت دقت داشته باشید.

۱- در هنگام استفاده از لوگو تایپ مناسب،از فونت های رایج که سبب نشان دادن طراحی شما به صورت ابتدایی و غیر حرفه ای است، استفاده تکنید..

۲- از فونت هایی استفاده کنید.که در اندازه های مختلف خوانا  هسنتد .

۳- تلاش کنید از فونت خاصی در طراحی استفاده نکنید،که طرح لوگو شما خاص و متفاوت باشد.

از جمله زمینه هایی که همیشه رقابت در آن بسیار بالا بوده است رشته معماری و شرکتهایی بوده اند که در این زمینه فعالیت می کنند. علاوه بر اینکه شرکتهای معماری باید بتوانند از خلاقیت خود استفاده کنند ، در عین حال باید بناهای محکم و با جنبه های هنری بتوانند بسازند تا مخاطبان خود را جلب کنند. شرکتهای معماری مانند سایر زمینه های رقابتی در بازار باید در ابتدا بتوانند با مخاطبان و مشتریهای خود ارتباط قوی و خوبی برقرار کنند. از جمله زمینه هایی که می توانند ارتباط خود با مخاطبانشان را قوی کنند ساخت یک نشان تجاری یا لوگویی است که بتواند با مخاطبان ارتباط موثری برقرار کند. در اولین گام برای فعالیت شرکت خود بهتر است یک لوگو خلاقانه مناسب و در عین حال کاملاً حرفه ای تهیه کنید. در کل ، باید لوگویی طراحی شود که علاوه بر اینکه معرف نوع فعالیت شما باشد بلکه بتواند کاملاً جذاب بوده و هدف و پیام تجاری شما را به مشتریان و مخاطبانتان برساند.

خدمات طراحی لوگو :

طراحی لوگوی شما علاوه بر طراحی به وسیله بهترین طراحان داخلی و خارجی بنا به درخواست شما خدماتی مانند طراحی کاتالوگ و چاپ را نیز شامل خواهد شد.

طراحی لوگو توسط طراحان خارجی و اساتید دانشگاه های معتبر داخلی یکی از وجوه تمایز طراحان برتر می باشد. طراحی لوگو در سه سطح مختلف توسط طراحان مجرب صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحان برتر ، طراحی لوگو ، طراحی لوگو فارسی و یا طراحی لوگو آنلاین با ما تماس بگیرید. همچنین از جمله دیگر خدمات سایت طراحان برتر طراحی پوستر و طراحی بسته بندی می باشد که از طریق منوها قابل دسترس می باشد.

لوگو شرکت

لوگو شرکت یا آرم شرکت ، نشان تجاری و نماینده هر شرکت در میان بازار مخاطبین آن شرکت محسوب می گردد. به عنوان مثال لوگو شرکت ساختمانی معمولا از درجه بیشتری نسبت به سربرگ شرکت ساختمانی برخوردار است. علت اینکه برخی لوگو شرکت های ایرانی زیبایی و شایستگی لازم را ندارند ، این است که در ابتدای فعالت توجه کافی به آن ها نشده است و با گذشت زمان امکان تغییر لوگو شرکت به راحتی میسر نیست. بدین معنا که هزینه و سرمایه هنگفتی برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تغییر لوگو شرکت لازم است. لذا مدیران ترجیح می دهند طراحی آرم شرکت را بدون تغییر جلو ببرند. چه باید با طراحی آرم شرکت ی که حتی خود مدیران آن را دوست ندارند. در زمینه آرم شرکت های قدیمی ، طراحان برتر خدمات مشخصی را ارائه می نماید.

بازسازی لوگو یا آرم شرکت ها

بازسازی لوگو و آرم شرکت های قدیمی به شیوه ظریف می تواند مشکل را تا حدود زیادی مرتفع نماید. بدین معنا که بازسازی آرم شرکت به شیوه ای انجام شود که مخاطبین متوجه تغییر در آرم شرکت می شوند اما به صورت کلی تنها آن را زیباتر می بینند. حساسیت بازسازی لوگو یا طراحی مجدد آرم شرکت از طراحی اولیه آن بسیار سخت تر و حساس تر می باشد. زیرا تغییرات شگرف در لوگو موجب پاک شدن اعتبار چندین ساله یک آرم تجاری در میان مخاطبین و بازار هدف شرکت می گردد. بازسازی لوگو اغلب شرکت ها در طراحان برتر توسط طراحان مجرب صورت پذیرفته و نظر نهایی دکترین رشته بازاریابی و تبلیغات در پایان طراحی اخذ می گردد.

تلفن تماس: ۷۷۱۳۵۱۲۷