طراحی بروشور
nemone kar 12

طراحی بروشور مصالح ساختمانی

12

طراحی بروشور شرکت خدماتی

nemone kar 09

طراحی بروشور گاو صندوق

nemone kar 14

طراحی بروشور مصالح ساختمانی

nemoone_015

بروشور شرکت راهسازی

nemoone_036

طراحی بروشور محصولات کشاورزی

انتخاب فونت یا تایپو گرافی - طراحی بروشور لوازم آرایشی و بهداشتی

بروشور لوازم آرایشی و بهداشتی

photo_2016-05-31_16-04-03

طراحی منو رستوران

nemoone_0366

بروشور شرکت شیشه سازی

bycycle

بروشور خلاقانه بروشور تاشو

oil12

بروشور گردنی روغن کنجد

oil13

طراحی بروشور خلاقانه روغن کنجد

طراحی بروشور کلینیک

بروشور تجهیزات پزشکی

طراحی بروشور صنعتی

بروشور صنعتی

سالن آرایش رابیا

طراحی بروشور آرایشگاه

بروشور لوازم یدکی

بروشور لوازم یدکی خودرو

طراحی کاتالوگ.

.

طراحی بروشور Brochure Design و چاپ بروشور Brochure Print  برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ  صورت می پذیرد.

طراحی بروشور ؛ یکی از روش های بسیار موثر و کار آمد در خصوص معرفی محصولات و خدمات به مشتریان، طراحی  بروشور است. که با رعایت نکات زیر می توانید رضایت مشتریان  با درخواست طراحی بروشور  خود را جلب نمایید.

طراحی بروشور حرفه ای به گونه ای است که ؛ تنها ۲۰ ثانیه یا کمتر فرصت دارید تا مخاطب را راضی به برداشتن بروشور از روی میز و ورق زدن آن کنید. پس طراحی بروشور و چاپ آن از حساسیت بالایی برخوردار است.

استفاده از نام کمپانی و آرم آن یکی از ضرورت های اولیه  طراحی کاتالوگ و بروشور می باشد. در این جا طراحی لوگو (آرم) نیز بسیار مهم است. طراحی بروشور ها اگر بیشتر از دو صفحه یا چهار لت طراحی بروشور می شوند، بهتر است که دارای یک صفحه یا لت رویی به عنوان جلد باشند که لوگو ، نام کمپانی و سوتیتر آن نیز در این صفحه طراحی بروشور قرار می گیرد.

 در طراحی بروشور استفاده از تصاویر مستقیم یا غیر مستقیم با وضوح و کیفیت بالا و رنگ هایی با تونالیته و هارمونی بیشتر ، یکی دیگر از ویژگی های طراحی بروشور می باشد. در طراحی بروشور تصاویر مستقیم یا صنعتی به تصاویری می گویند که شامل محصولات و خدمات شرکت یا کمپانی صاحب بروشور می باشند که برای ارتقاء کیفیت طراحی بروشور بهتر  است در لابراتورهای عکاسی گرفته شود. همچنین در طراحی بروشور تصاویر غیر مستقیم به تصاویری می گویند که به ظاهر نامرتبط هستند اما با توصیف و تحلیل آن به کمپانی مرتبط می شود که این گونه تصاویر بیشتر برای شرکتهایی مورد استفاده قرار می گیرد که کارهای خدماتی انجام می دهند. انتخاب نوع و تعداد عکس بسیار حائز اهمیت است چرا که موقعیت دیداری بروشور در جلب مخاطب ، وابسته به آن است.

استفاده از عکس ها ، تصاویر ، ترکیب ها و فرم هایی که در کمپانی های دیگر منتشر شده اند و وجود داشته اند حتی الامکان نباید مورد استفاده قرار بگیرد. هرچند که نمودارها و المان های گرافیکی در فضاهای مختلف و مناسب تاثیر بخصوص خود را می گذارد. و یا استفاده از عکس های تکراری در فضاهای غیر تکراری ، نمود و المان منحصر به فرد همان فضا محسوب می شود. پیام نمادین توسط فرم ، رنگ ، المان و تصاویر باید سریع، مفید و در کوتاهترین زمان منتقل گردد، این یکی از عوامل مهم و جزء خاصیت های گرافیکی تبلیغاتی محسوب می گردد. تا آنجا که امکان دارد باید از متون کمتر و کاملا به جا استفاده کرد، طراحی بروشور یک کتاب داستان و یا یک روزنامه نیست. فقط باید اطلاعات ضروری به طور خلاصه استفاده شود. جملات کوتاه ، مفید و مختصر.

چند نکته در مورد طراحی بروشور  :

ارزیابی سفارش دهنده طراحی بروشور از دیگر نکات مهمی است که باید قبل از طراحی بروشور به آن توجه شود، که معمولا شامل ارزیابی سیستم سازمانی شرکت سفارش دهنده طراحی بروشور و پرس و جو در مورد مشتری های آن که قرار است طراحی بروشور به دست آنها برسد، شما را در چگونگی استفاده از نمادها ، رنگ ها ، جملات ،… که در مجموع سلیقه سفارش دهنده را تشکیل می دهند، آشنا می سازد. هر چه احترام به مخاطب بروشور در طراحی بروشور بیشتر باشد، او در گرفتن خدمات بیشتر ترغیب می شود. انتقال احساس مشتری مداری سبب ایجاد میل و کشش برای گرفتن خدمات و یا کالا می باشد.

انواع طراحی بروشور مبتنی است بر اندازه و اشکال صفحات . بر این اساس هر دسته بندی رایج ترین طراحی بروشور ها به شرح زیر است:طراحی بروشور - بروشور خلاقانه - بروشور روغن

دسته بندی انواع طراحی بروشور :

بروشور دو لت  :

بروشور های دو لتی کی از از بهترین انواع بروشورها است که برای تبلیغات تجاری استفاده می‌شود. به دلیل اینکه هم خواندنش راحت تر و هم مدت زمان بسیار کمی برای خواندن مطالب آن نیاز است این نوع خاص طراحی بروشور چون دارای قابلیت خواندن سریع و آسان دارد و نیز قابل حمل می‌باشد مناسب  فعالیت‌های تجاری معرفی می‌شود.

بروشور سه لت :

این نوع طراحی بروشور در موفقیت‌های شما نقش به سزایی را می تواند ایفا کند. این نوع طراحی بروشور ( بروشور های سه لت) یکی از بهترین و رایجترین انواع طراحی بروشور می باشد که به هیچ عنوان نمی شود تاثیرگزاری و اهمیت آن را نادیده گرفت. بارزترین ویژگی در طراحی این نوع بروشور ( بروشور سه لت) زیاد بودن فضا برای ارائه مطالب مربوط به کار فعالیت و کار است. همچنین در اکثر مواقع از این نوع بروشور در خصوص آگهی های تبلیغاتی نیز استفاده می نمایند.

بروشور ضمیمه (GATE-FOLD) :

از این نوع طراحی بروشور (بروشور های ضمیمه) به عنوان یکی از عناصر خیلی خیلی مهم و کاربردی در بازاریابی استفاده می‌نمایند که چنانچه با استفاده از روشهای درست استفاده شود نتیجه های بسیار چشم گیری خواهد داد. این را هم باید بدانید که هزینه های چاپ این نوع خاص بروشور از سایر بروشور ها بالاتر است ولی این نوع بروشور Gate-fold یکی از بهترین انواع بروشور های مدرن است.

بروشور Z-FOLD :

این نوع طراحی بروشور ها (بروشور های Z-fold ) در بیشتر مواقع جایگزین بروشور های سه لت می شوند بیشتر با عنوان طراحی بروشور های سه لت مورد استفاده قرار می گیرند،به این دلیل که همانند بروشور هایی که سه لتی هستند دارای سه لت و یا سه لایه هستند. واضح است که این طراحی بروشور ها دارای ۶ پنل است که پنل رویی در روی برشور و پنل آخر در پشت بروشور قرار دارد و به بقیه پنل ها پنل داخلی گفته می شود. لازم به ذکر است که از این قبیل طراحی بروشور ها برای نمایش اطلاعات مربوط به محصولات یک برند و یا یک کمپانی استفاده می‌شود این نوع طراحی بروشور ها به لحاظ قیمت با بروشور های سه لت یکی است برای همین موضوع بیشتر از این نوع طراحی بروشور ها بجای بروشور های سه لت استفاده می کنند.

تخصص ما در طراحی بروشور :

تخصص ما تنها در طراحی بروشور و چاپ بروشور خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده، طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی بروشور را خواهیم داد.

طراحی بروشور در راستای غرفه نمایشگاهی  :

۱- مواردی در خصوص طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی عنصری خلق شده در دوران مدرن است که بنا به ضرورت تولید وعرضه ی انبوه کالا تجلی نموده .آنچه به شکل طراحی غرفه نمایشگاهی مطرح است آغاز پیچیده این دوران و آینده  را دربر می گیرد. در حال حاضر مکان وفضا  تعریف دیگری به خود گرفته و نسبت آن با اکولوژی و فناوری در راس امور قرارگرفته. بر این اساس معماری وساختار بصری طراحی غرفه نمایشگاهی در روزگار حاضر کارکردهای مختلفی  دارد  و باید توجه داشت که در رابطه با فضای طراحی غرفه نمایشگاهی از چند زاویه مشود بررسی نمود که شامل عملکرد استفاده کاربران جاگیری آن در ساخت شهری می شود.

۲- اهداف عمده در طراحی غرفه نمایشگاهی

اهداف عمده در طراحی غرفه نمایشگاهی را می توان به شکل زیر شرح داد. نوآوری در مواد و مصالح ساخت -کاهش ماده ی ساختمانی و افزایش فضا با شیوه های مدرن. و رد حقیقت مضوع اصلی این است که این فضاها همواره بر پایه نوآوری بنا شدند. ویژگی های اساسی طراحی غرفه نمایشگاهی فارغ از اینکه طراحی غرفه نمایشگاهی در چه محیطی طراحی شده اند در نگاه اول می توان به خلاقیت ها و نوآوری ها توجه نمود.

آموزش طراحی بروشور :

آموزش طراحی بروشور با استفاده ازروشهای  مختلفی صورت  می پذیرد، بدون شک یکی از بهترین نرم افزارها جهت طراحی بروشور و همچنین آموزش طراحی بروشور ، نرم افزار Adobe InDesign می باشد.  اما با دقت به زوایایی  که دارد به وسیله  هرکس قابلیت کارایی ندارد  و نیاز به آموزش طراحی بروشور دارد؛ از این حیث در بین نرم افزارهای موجود، Microsoft Word  بهتر و آسانتر از سایر نرم افزارهای آموزش طراحی بروشور می باشد به همین دلیل در آموزش طراحی بروشور سعی  می کنیم نحوه ی ساخت یک بروشور ساده را در محیط ورد آموزش طراحی بروشور را ارائه نماییم.

جهت آموزش طراحی بروشور و یا  ساختن یک بروشور در word می توان  از چند متد مختلف استفاده نمود:طراحی بروشور خلاقانه - بروشور دوچرخه

آموزش طراحی بروشور به روش استفاده از قالب های بروشور  word

آموزش طراحی بروشور  و یا ساخت یک بروشور به صورت دستی و بدون دخالت و استفاده از قالب ها

روش نخست آموزش طراحی بروشور ، یعنی استفاده از قالبهای آماده جهت آموزش طراحی بروشور  است. کاری که باید انجام دهید دنلود قالب برای آموزش طراحی بروشور و انجام تغییرات مورد نیاز است. در این مطلب آموزش طراحی بروشور هدف ما آموزش متد دوم است .

گام نخست : آموزش طراحی بروشور با استفاده از قالبهای پیشفرض بروشور

گام دوم : آموزش طراحی بروشور  بدون استفاده از قالب به صورت دستی

ساخت بروشور :

در قسمت ساخت بروشور می خواهیم شما را با یکی از نرم افزارهای ساخت بروشور آشنا کنیم . نرم افزار ساخت بروشور یک نرم افزار حرفه ای ساخت بروشور می باشد Microsoft Publisher نرم افزار ساخت بروشور ، با استفاده  گرافیکی قوی که یک فرد مبتدی  نیز می تواند به راحتی با آن به  ساخت بروشور بپردازد. به عنوان مثال ساخت بروشور  اینگونه می باشد  انتخاب Brochures  از کادر و سپس انتخاب طرح  مورد نظر از میان طرح های موجود.

طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور :

اصول شرکت طراحان برتر طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور کارا ، متفاوت و قیمت متناسب با کیفیت می باشد. طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور یک شمایی از شرکت شما می باشد و نمی توان پذیرفت که طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور  شرکت شما خوب به نظر نرسد. هنگامی که طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور هر کدام از این اشکال به درستی ایجاد و استفاده شوند محصول شما را به صورت  نا محصوص در اختیار مشتری ها قرار می دهند.

طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور ، مجله و دیگر موارد چاپی که  ابزار و پیام  بازاریابی شما را انتقال می دهند  باید از محصولات و خدمات شرکت، با درک بالایی نسبت به مخاطبین شما، طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور بی عیب و نقص و کامل ارائه شود. شرکت طراحان برتر شما را در زمینه ایجاد محتوا، طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور و روش های  ساخت بروشور و چاپ بروشور و کاتالوگ و همچنین روش های تبلیغاتی راهنمایی می کنیم، تا اطمینان حاصل کنیم طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور اجرا شده به درستی معرف برند شرکت ، محصولات و یا خدمات شما باشد. در حین طراحی حرفه ای کاتالوگ و بروشور محصولات یا خدمات شما  شرکت طراحان برتر به شما دیدگاه‎ها و ایده‎هایی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای هر مرحله ارائه می دهیم. همچنین روشهایی در خصوص به کارگیری این ابزارهای تبلیغاتی طراحی کاتالوگ و طراحی پوستر بروشور در کمپین تبلیغاتی شما ارائه نماییم .

چاپ بروشور و کاتالوگ:

در چاپ بروشور و کاتالوگ  با کیفیت مناسب موارد مهمی نقش دارند که عبارتند از:

۱- طراحی : در چاپ بروشور و کاتالوگ محتوا باید به روشی قرار گیرند که علاوه بر رساندن پیام  مخاطب را درمطالعه تمامی موارد آن ترقیب نماید که البته در این قسمت چاپ بروشور و کاتالوگ نیز موثر می باشد.

۲- صفحه بندی درست : در  چاپ بروشور و کاتالوگ قبل از چاپ نسخه طراحی بروشور  شما می بایست به گونه ای طراحی شود که پس از چاپ بروشور و کاتالوگ در به ترتیب کردن ورق ها به مشکل نخوریم.

۳- چاپ بروشور و کاتالوگ : مهمترین قسمت پیدایش یک بروشور ، چاپ بروشور و کاتالوگ آن می باشد که اگر رنگهای نا مرقوب در چاپ بروشور و کاتالوگ  استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی چاپ بروشور و کاتالوگ نا مرقوب خواهد بود که کسی نیاز به مطالعه آن را هم  نداشته باشد. اما استفاده از رنگهای شفاف در چاپ بروشور و کاتالوگ بسیار با کیفیت  و چاپ بروشور و کاتالوگ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی نزدیک کند.

۴- صحافی برش و خط تا : آخرین مرحله چاپ بروشور و کاتالوگ صحافی مناسب ، با کیفیت و دقیق ، برش لبه های دقیق به گونه ای که لبه ها دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تای صحیح می باشد.

چاپ بروشور اگر به صورت حرفه ای با حضور ناظر چاپ بروشور نباشد، ریسک زیادی در چاپ بروشور خواهد بود. طراحی و چاپ بروشور مکمل یکدیگر هستند.

خدمات ما در طراحی بروشور

طراحی بروشور شما علاوه بر اینکه توسط طراحان برتر بر اساس استانداردهای فوق نجام خواهد شد، متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی بروشور و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید. همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن امکانات خود کلاس های تخصصی در خصوص طراحی و بازرگانی جهت ایجاد فرصت آموزش برابر دانشجویان عزیز طراحی گرافیک برقرار نموده  که می توانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بروشور طراحان برتر ، طراحی بروشور ، مشاهده نمونه بروشور و ساخت کارت ویزیت یا طراحی کارت ویزیت آنلاین با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور به این صفحه مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاتالوگ و طراحی و چاپ کاتالوگ به این صفحه از منوها  مراجعه نمایید

تلفن تماس: ۷۷۱۳۵۱۲۷
طراحی بروشور گاوصندوق - بروشور تاشو بروشور صندوق - بروشور - طراحی بروشور