کمپین #لبخند بزن

.

معرفی کمپین لبخند بزن

.

کمپین لبخند بزن – لبخند بازیگران محبوب

.

کمپین لبخند بزن – قلقلک حیوانات

.

کمپین لبخند بزن – عروس روده بر

هدف کمپین لبخند بزن ؛ طراحی نقش لبخند بر لبان شما

کمپین #لبخند بزن در اواخر سال ۱۳۹۶ راه اندازی گردید.

امسال، دهمین سال فعالیت ما در زمینه طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی بوده و طی ده سال گذشته ، اتاق فکر طراحان برتر برنامه ریزی برای ده ها و صدها برند تجاری داشته است. حدود دو سال هست که تصمیم گرفتیم فعالیت هایی با هدف مسئولیت های اجتماعی انجام دهیم و خوشبختانه بازخورد بسیار خوبی از مخاطبین داشتیم. حالا به این موضوع اشراف داریم که در دهمین سال، وظیفه سخت تر شده و مسئولیت سنگین تری در قبال مخاطبین که شما عزیزان باشید، وجود دارد.

ما هم مثل هر ایرانی دیگر به این موضوع فکر می کنیم که چطور می شود زندگی خود و اطرافیان را بهبود داد. ما هر روز با اخبار جنگ ، گرانی و رکود بازار روبرو هستیم. برای اینکه به نوبه خودمان این انرژی های منفی را از شما بگیریم توی اتاق فکر طراحان برتر به این نتیجه رسیدیم که کمپین های مختلفی با هدف آوردن یک لبخند روی لب اطرافیان مان که شما باشید، داشته باشیم.

کانال تلگرام، اینستاگرام و وبسایت طراحان برتر هر هفته یک کمپین با عنوان هشتگ لبخند بزن منتشر نموده و امیدواریم انقدر ارزشمند باشه که حال شما با دیدن آن بهتر بشه و برای اونهایی که دوستشان دارید بفرستید تا آنها هم لبخند بزنند.