طراحی پوستر

طراحی پوستر آنلاین در کانون طراحان برتر

طراحی پوستر تبلیغاتی دارای استانداردهایی است که آنها موجب رساندن اهداف مدیران سازمانها و سفارش دهندگان طراحی پوستر می شود. بعنوان مثال طراحی پوستر تبلیغاتی که شرکت ها به منظور معرفی یک محصول جدید سفارش طراحی می دهند باید دارای شاخص هایی باشد: اعتباری ظاهری (Face validity) ، زیبایی به لحاظ گرافیکی ، استانداردسازی قطع های اطلاعاتی (Chunk information) ، رنگبندی پوستر ، هدفیابی

 

طراحی پوستر – سفارش طراحی پوستر – طراحی پوستر تخصصی

طراحی پوستر (POSTER DESIGN) به عنوان یک ابزار جهت اطلاع رسانی بوده و بنا به تعریف تخصصی پوستر یک صفحه است که بر روی سطح ایستاده نصب می گردد.

در عصر گذشته نیازهای بشر ایجاب می کرد که این سیستم به وجود آید. در حقیقت می توان پوستر را به عنوان رفع نیازهای جامعه به خاطر انتقال اطلاعات در سطح یک شهر یا روستا به وجود آمد.

طراحی پوستر در بین جنگ جهانی اول و دوم نقش بزرگی در تبلیغات در روابط عمومی جنگ ایفا نمود. به عنوان مثال آلمان نازی به واسطه همین تبلیغات روی کار آمدند بنابراین نقش پوستر در کنار دیگر رسانه های تبلیغات در تشویق جامعه بسیار مهم بوده بعد از جنگ های متعددی که از آن یاد شد.

طراحی پوستر نقش مهمی در بخش های دیگر زندگی بشر ایفا نموده .

نقش طراحی پوستر در روابط عمومی و تبلیغات :

آگاه کننده ، اطلاع رسانی ، فروشنده کالا و خدمات ، ترقیب کننده و تشویق کننده و …. می باشد . این یک حقیقت است که با ظهور ابزار جدید تبلیغاتی ، محدوده فعالیت طراحی پوستر کاهش یافته اما اگر به صورت حرفه ای به موضوع بیندیشیم ، می بینیم که جایگاه طراحی پوستر ها بسیار تخصصی و علمی شده و به عنوان یک رابط بین رسانه ها شناخته شده است. به نظر کارشناسان و طراحان کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر طراحی پوستر در عصر حاضر نقش مهمی ایفا می نماید و نه تنها طراحی پوستر جایگاه خود را از دست نداده بلکه بسیار پررنگ تر هم شده و هزینه پائین اطلاع رسانی جذابیت بصری همه و همه باعث می شود که این رسانه به یکی از رسانه های محبوب کارشناسان و کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر در زمینه طراحی برتر شناخته شود.

poster4

نمونه طراحی پوستر روز جهانی کودک

.

poster2

پوستر جشنواره فونت فارسی

.

poster1

طراحی پوستر ورزش های زمستانی المپیک

.

پوستر مد و پوشاک

نمونه طراحی پوستر مد و پوشاک

.

پوستر دوچرخه

طراحی پوستر دوچرخه

.

طراحی پوستر فیلم

طراحی پوستر فیلم

.

طراحی پوستر گاوصندوق

نمونه طراحی پوستر گاو صندوق

.

پوستر قطعات خودرو

طراحی پوستر قطعات خودرو

.

طراحی پوستر قطعات یدکی

طراحی پوستر قطعات یدکی

.

طراجی پوستر طعم ایرانی

نمونه طراحی پوستر جشنواره طعم ایرانی

.

پوستر مفهومی

طراحی پوستر مفهومی

.

پوستر بسته بندی جدید

طراحی پوستر بسته بندی جدید

.

طراحی پوستر آثار گرافیکی

طراحی پوستر نمایشگاه آثار گرافیکی

.

poster15

طراحی پوستر مفهومی

.

رسوب گیر2

طراحی پوستر رسوب گیر آب گرم کن

.

poster1532

طراحی پوستر خلاقانه HP

چسب 3

طراحی پوستر چسب صنعتی

.

پوستر عکاسی

طراحی پوستر عکاسی

.

19- (2)

طراحی پوستر قطعات یدکی خودرو

19- (1)

طراحی پوستر معرفی محصول جدید کاله

.

20-

طراحی پوستر مسابقه جهانی استاندارد 

.

چسب

طراحی پوستر چسب صنعتی

خونه مد و لباس

طراحی پوستر خانه مد 

امیرنیا

طراحی پوستر وجه تمایز قطعات یدکی خودرو

کاله رمضان

طراحی پوستر ماه رمضان

رسوب گیر

طراحی پوستر رسوب گیر آب گرم کن

نانو

طراحی پوستر فراخوان فعالان صنعت نانو

چسب 22

طراحی پوستر چسب صنعتی

اینفو تفتان

طراحی پوستر قطعات یدکی خودرو

صداقت

طراحی پوستر قطعات یدکی خودرو

01 HDR

طراحی پوستر طولی و تصویر سازی شرکت حمل و نقل

.

طراحی پوستر

هنگامی که صحبت از فروش محصولات و خدمات می شود، مطمئنأ عناصری که در ساخت و طراحی پوستر چه فونت ها و نوشته ها و چه تصاویر همه مشارکت دارند و وسیله ای هستند برای انتقال پیام . شایان ذکر است طراحی پوستر برای یک فعالیت تجاری ، یک فعالیت فرهنگی متفاوت است. قانون طراحی پوستر یکسان است اما تفاوت هایی نیز دارد. بنابراین با مشخص شدن موضوع ، رنگ ، متن ، عکس ها و …. می توان پوستر را دسته بندی نمود.

پوسترهای تبلیغاتی می تواند شانس هر طراح باشد چرا که مخاطبان و بازار هدف گسترده ای را پیش روی خود دارد. این به معنای آن است که یک پوستر تبلیغاتی با تعداد زیادی مخاطب سر و کار دارد و این خود یک شانس برای طراحان حرفه ای شرکت طراحان برتر می باشد که بتوانند فرهنگ جامعه را ارتقاء دهند. این به معنای ارتقاء دانش بصری جامعه برای طراحی گرافیکی از جمله طراحی کاتالوگ و پوستر می باشد . امیدوارم مدیران بازاریابی ، مدیران برند و مدیران تبلیغات و روابط عمومی با گسترش دانش خود در حوزه ی طراحی و تبلیغات بتوانند از این ابزار ارزشمند بهره برداری نمایند.

تخصص ما در حوزه طراحی پوستر

تخصص ما تنها در چاپ و طراحی پوستر خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی پوستر را خواهیم داد.

خدمات مادر حوزه طراحی پوستر

طراحی پوستر  شما علاوه بر اینکه توسط ما اجرا خواهد شد. بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد. طراحی پوستر از نیازسنجی سفارش دهند و بررسی مفاهیمی که هدف از طراحی پوستر است آغاز گردیده و تا نظارت بر چاپ پوستر طراحی شده ادامه می یابد.

طراحی پوستر

طراحی پوستر و کسب و کار

طراحی پوستر جهت نمایش محصولات در سال های اخیر بهترین جایگزین در مورد برخی محصولات به مخاطبین می باشد. طراحی پوستر شرکتی که تولید کننده قطعات یدکی خودرو باشد و یا طراحی پوستر شرکت دوربین مدار بسته و قطعات الکترونیکی که تعداد آن ها زیاد است، بسیار مفید خواهد بود. طراحی پوستر جایگاه منحصر به فردی دارد و نمی توان آن را جایگزین همه رسانه های تبلیغاتی نمود. به عنوان مثال هرگز نمی توان طراحی پوستر را جایگزین کاتالوگ نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کاتالوگ به صفحه اختصاصی آن مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی بروشور به کلیک بر روی طراحی بروشور به صفحه مربوطه وارد شوید.

همچنین می توانید جهت آشنایی بیشتر در مورد نحوه طراحی پوستر در کانون طراحان برتر با شماره ۷۷۱۳۵۱۲۷ تماس حاصل نمایید.