طراحی لیبل – برچسب کالا
طراحی لیبل شیشه فلفل

طراحی لیبل شیشه ترشی فلفل

طراحی لیبل مواد غذایی - طراحی لیبل عسل - کیمبال

طراحی لیبل عسل

طراحی لیبل مربا - فامیلا

طراحی لیبل مربا فامیلا

طراحی لیبل مربا - کیمبال

طراحی لیبل مربا کیمبال

طراحی لیبل مواد غذایی - طراحی لیبل رب گوجه - کیمبال

طراحی لیبل رب گوجه

01

طراحی لیبل روغن کنجد

42

طراحی لیبل سس

2

طراحی لیبل حلوا شکری

3

طراحی لیبل روغن نارگیل

photo_2016-05-10_16-30-23

طراحی لیبل مموری کارت

10

طراحی لیبل نوشیدنی

20

طراحی لیبل نوشیدنی

23456

طراحی لیبل عسل

Print

طراحی لیبل تن ماهی

6

طراحی لیبل بیسکوییت

30

طراحی لیبل مربا

14

طراحی لیبل دمنوش

12

طراحی لیبل مارمالاد

24

طراحی لیبل سس سویا

21

طراحی لیبل زعفران

33

طراحی لیبل نوشیدنی

34

طراحی لیبل دمنوش

11

طراحی لیبل فلش مموری

13

طراحی لیبل سس فلفل

27

طراحی لیبل رب

logo

طراحی لیبل چسب ۱۲۳

Stephen Hamilton, inc

طراحی لیبل آب معدنی

28

طراحی لیبل عسل

23

طراحی لیبل ترشی

22

طراحی لیبل دارو

لیبل روغن کنجد

طراحی لیبل روغن کنجد

photo_2018-06-25_10-47-43

طراحی لیبل زیتون

طراحی لیبل روغن زیتون - olive oil label design

طراحی لیبل تیغدار روغن زیتون

طراحی لیبل روغن زیتون - olive oil label design

طراحی لیبل روغن زیتون

طراحی لیبل روغن زیتون - طراحی لیبل روغن کنجد

طراحی لیبل روغن زیتون و روغن کنجد

طراحی لیبل ادویه

طراحی لیبل ادویه سبدچین

طراحی شرکت مصطفوی

طراحی لیبل شربت زعفران مصطفوی

تلفن مشاوره طراحی لیبل : ۰۲۱۷۷۱۳۵۱۲۷

طراحی لیبل label DESIGN و چاپ لیبل label PRINT برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ صورت می پذیرد.

طراحی لیبل و پرینت لیبل برای بسته بندی شروع طراحی بسته بندی مناسب است.

شاید نخستین باری که یک شیشه کوکاکولا در دست داشته اید را بخاطر داشته باشید، طراحان کانون تبلیغاتی طراحان برتر تمام تلاش خود را می نمایند که محصولات شما نیز این چنین در خاطر مصرف کنندگان جای بگیرد.

طراحی لیبل همیشه سعی در متفاوت ساختن یک محصول از دیگر محصولات دارد. جلوه آغازین یک بسته بندی طراحی لیبل آن است، که به شکل علمی و ماهرانه ای توسط طراحان گرافیک و گرافیست ها و طراحان لیبل طراحی شده باشد.

طراحی لیبل :

این روزها فرآیند کلی تفکیک و جداسازی توسط طراحی لیبل به شکل وسیعی پیچیده و علمی شده است، زیرا تصویر یک طراحی لیبل بر روی بسته بندی نقش ویژه ای را در تشخیص یک محصول از دیگر محصولات ایفا می کند. 

بطری های طراحی لیبل شده در شرکت سون آپ از رنگ سبز خاصی برخوردار بودند که محصولات این شرکت را به طور ویژه ای از دیگر تولید کنندگان جدا کرده بود و در زمینه نوشابه های گازدار طراحی لیبل با رنگ سبز را به خود اختصاص داده است.

طراحی لیبل

طراحی لیبل خلاقانه

طراحی لیبل خلاقانه یکی از عناصر مهم در طراحی لیبل و بسته بندی از لحاظ روابط عمومی و جلب توجه بازار هدف است. طراحی لیبل خلاقانه باید دارای شرایط ذیل باشد :

۱ـ طراحی لیبل خلاقانه باید شکل مناسب از محصول و خدمات نشان دهد.

۲ـ طراحی لیبل خلاقانه می بایست دانش کافی را به مخاطب محصول ارائه دهد.

۳ـ طراحی لیبل خلاقانه باید شامل اطلاعا ت مواد تشکیل دهنده باشد.

در طراحی لیبل خلاقانه ازمتریال متفاوتی استفاده می شود مانند مقوا، پلاستیک، فویل متالیز که به دلیل حالتی که ایجاد می شود اکثرا مورد توجه هستند.

دوشکل اصلی لیبل وجود دارد؛ یکی جدا از بسته که بعد به آن وصل می شود و نوع دیگر هنگام تولید بسته بندی ایجاد می گردد.

در حالت کلی طراحی لیبل خلاقانه و بسته بندی به غیر از نقش کاربردی در حفاظت از ماده غذایی تاثیر مهمی در بازاریابی و تبلیغ ایفا می نماید.

طراحی و چاپ جعبه  :

یک طراحی لیبل در طراحی و چاپ جعبه در جواب به انواع روش های زندگی در حال عوض کردن نگرش مصرف کنندگان در حال توسعه است.

مشتریان بازار هدف محصولاتی را درخواست می نمایند که نه تنها با سبک فکری آنها یکسان می باشد بلکه به روشی عمل می کند که حامی فعالیت های آنها باشد. از نظر متخصصان داخلی و خارجی که در کانون تبلیغاتی طراحان برتر مشغول به طراحی لیبل هستند، وجود لیبل در یک طراحی و چاپ جعبه ارزش های ویژه مربوط به یک برند را در خود جای می دهد. در حقیقت طراحی و چاپ جعبه و لیبل هویت یک برند است و این یک اصل اساسی در طراحی لیبل است.

طراحان و متخصصان کانون تبلیغاتی طراحان برتر با تشکیل اتاق فکرهای طراحی و چاپ جعبه و همچنین طراحی و چاپ بسته بندی تخصصی سعی در طراحی بهترین و متمایزترین طراحی لیبل ها و طراحی و چاپ جعبه ها در راستای افزایش فروش و گسترش برند به کمک طراحی لیبل محصولات به اصطلاح خود بازاریاب و خود فروشنده در چهار چوب کمیپین طراحی و چاپ جعبه و یا طراحی و چاپ بسته بندی که شامل طرح ظرف و طراحی و چاپ جعبه و انتخاب رنگ، طراحی لیبل و یونیفورم محصولات و در نهایت شیرینگ های تجمیع کننده می باشند.

خط یکی از عوامل مهم در طراحی بسته بندی است. لذا تنوع بسیار خطوط و حروف لاتین، طراحی روی بسته را مشکل می کند. بعضی از طراحان به استفاده از خطوط خاصی عادت کرده اند.

در حالی که در طراحی روی بسته ها باید با توجه به خصوصیات مشتری موردنظر، ابداعات جدیدی صورت گیرد.باید خطوط روی بسته بتواند شناخت جامعی از سوابق تولید محصول ارائه کند. هر نوع بسته بندی نوع خاصی از خط را طلب می کند. در طراحی روی بسته گروه مصرف کننده هدف را باید مشخص کرد. به طور مثال معمولا بچه ها خط درشت را می پسندند .کاغذ پشت چسب دار - طراحی لیبل - چاپ لیبل

در یک بسته بندی باید ملاحظات بازاریابی را در مقایسه با محصولات مشابه درنظر گرفت.

به خصوص مطالعه وضعیت رقبا باعث موقعیت یابی مناسب محصول در بازار خواهد شد.به همین دلیل خصوصیات بسته بندی باید با برنامه های تبلیغاتی و استراتژی شرکت ها و برنامه ریزان در زمینه صادرات هماهنگ باشد . 

برنامه های بازاریابی کالا هر روز بیشتر به مطالعات بازار در زمینه بسته بندی متکی می شوند. باید فاکتورهای اجتماعی، اقتصادی، جغرافیایی و روش زندگی گروه های اجتماعی را درنظر گرفت.

در عین حال باید خصوصیات عمومی بازار، سلیقه ها و رفتار اجتماعی کشورها و اقوام درخصوص بسته بندی مناسب را نیز شناخت.از ابزارهای مهم در بازاریابی و رقابت پذیر بودن محصولات، تبلیغات است. بسته بندی به عنوان حلقه تکمیل کننده زنجیره تولید و فروش از سایر شگردهای تبلیغاتی دیگر بیشتر است .

در طراحی یک بسته بندی خوب در بازار رقابتی باید ماشین آلات موجود و تعداد جعبه هایی که باید تولید شوند، شرایط ماشین ها و میزان تولید سالانه بررسی شود و با تغییر اندازه بسته، طرحی را باید روی آن درنظر گرفت که قابلیت پیاده شدن داشته باشد و به زیبایی آن لطمه وارد نکند . در یک بسته بندی خوب باید ملاحظات تولید و توزیع را درنظر گرفت .

بسته جدید باید طوری باشد که به راحتی روی قفسه فروشگاه ها قرار گیرد و حمل و نقل آن آسان بوده و فیلم هایی تهیه شود که استانداردهای بین المللی به خصوص در بازار صادرات در آن رعایت شود.به طور کلی در یک طراحی لیبل خلاقانه خوب دانش لازم در باره ویژگی های کالا و شرایط بازار و دیگر همکاران در صنعت به وسیله تولید کنندگان محصولات خلق شده باید روی طراحی لیبل خلاقانه قرار داده شود.

با توجه به رقابت در بازارهای هدف باید در پریودهای زمانی کوتاه، نظرات مصرف کنندگان را در خصوص طراحی لیبل خلاقانه محصول داخل آن سوال شده و این نظرهای کارشناسی جمع آوری شده.

بسته بندی کالا :

بسته بندی کالا یکی از با ارزش ترین فعالیت هایی است که شرکت ها باید در ارتباط با بسته بندی کالا ، بسته بندی کالا رقابتی ، بسته بندی کالا جذاب و بسته بندی کالا ترغیب کننده با توجه به بازارهای رقابتی ونیازها ی جامعه هدف در راستای فراهم نمودن رضایت در مخاطبین ، رخ دهد ، کنترل مسیربسته بندی کالا در شرکت می باشد.

در این مسیر المان های بی شماری روش بسته بندی کالا را تحت پوشش قرار می دهند که طراحی بسته بندی کالا را نیازمند بررسی شکل های مختلف و تاثیرگذار بر چگونگی انجام بسته بندی کالا خواهد کرد.

عدم تجمیع تمامی دانش ها در راستای اخذ تصمیم های با برنامه که تمام وکمال بخشهای موثر بر این موضوع را به همکاری جاب نماید، بی شک نتیجه ای به غیر از سردرگمی مسیر طراحی بسته بندی کالا و هدررفت سرمایه های مالی در پی نخواهد داشت.

ازآن رو که بیشتر فعالیت ها به نوعی تاثیر گذار و یا تحت تاثیر بسته بندی کالا هستند ، جای تعجب نیست که بسته بندی کالا را می توان در بخشهای گوناگون جستجو نمود . در حقیقت دانش کافی ، مرتبط از طریق بخشهای گوناگون شرکت اتخاذ تصمیمات مناسبتری را در زمینه بسته بندی کالا شرکت را بدنبال خواهد داشت .

انواع چاپ لیبل و کاغذ پشت چسب دار  :

طراحی لیبل کاغذ پشت چسب دار سفید و چاپ انواع لیبل کاغذ پشت چسبدار :

شرکت طراحان برتر بعنوان طراح لیبل با قابلیت کاغذ پشت چسب دار رول با زمینه فعالیت طراحی لیبل و کاغذ پشت چسب دار سفید در حال حاضر در راستای اهداف تعیین شده طراحان برتر توانسته است با در اختیار داشتن سیستم های جدید طراحی آمادگی خود را جهت انجام کلیه فرایند های مربوط به طراحی و چاپ بر روی انواع کاغذ پشت چسبدار ازجمله کاغذ (مات و براق)، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و … به همراه پوشالبرداری، دایکات و اسلیت را اعلام نماید.

همچنین طراحی انواع لیبل کاغذ پشت چسبدار و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شیت در کنار انجام خدمات تیغ بر روی انواع محصولات کاغذ پشت چسبدار.

از دیگر خدمات شرکت طراحان برتر طراحی لیبل و انواع کاغذ پشت چسب دار های کاغذی مات، براق ، نیمه براق ،رنگی ،حرارتی و PVC مات ، براق ،شبرنگ ، متال ، ترانسپارت جهت مصارف دارویی ، آرایشی و بهداشتی اجرا گردیده است

پرینت لیبل امنیتی :طراحی لیبل

پرینت لیبل امنیتی Security Label یا کاغذ پشت چسب دار خردشونده که به نام پرینت لیبل گچی نیز شهرت دارد و برچسب لایه شونده نوعی از پرینت لیبل های امنیتی می باشند.

که بیشتر در خصوص اموال و موارد امنیتی استفاده شده وقابلیت مقاومت در برابر انواع حلال و عوامل محیطی را دارا می باشد

پرینت لیبل وُید Void Label :

پرینت لیبل وید از نظر مقاومت بالا و همچنین حرارت تا هشتاد درجه سانتیگراد را کاور می کنند و در د نواع پرینت لیبل وید اثر دار و پرینت لیبل وید بدون اثر چاپ می شود .

پرینت لیبل اموال یا شبرنگ Asset Label :

پرینت لیبل اموال یا شبرنگ همان گونه که ازنام آن مشخص است جهت اموال سازما شرکتها مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر بحث امنیتی برچسبها را دارا می باشد اما پرینت لیبل اموال یاشبرنگ از نظر نوع جنس بسیار ضخیمتر از دیگر پرینت لیبل امنیتی می باشد.

پرینت لیبل اموال یا کاغذ پشت چسب دار شبرنگ که در برخی موارد به آن لیبل امنیتی هم گفته می شود، پرینت لیبل اموال همانگونه که از اسم آن مشخص می باشد برای فعالیت های امنیتی به کار می رود و همچنین مقاومت پرینت لیبل های امنیتی در برابر حلال هایی از جمله الکل، بنزین و دیگر مواد شوینده مقاومت بالایی دارد.

چاپ لیبل سی دی :

چاپ لیبل سی دی که روش عمومی چاپ لیبل سی دی در عرصه رقابت می باشد که در شرکت های متفاوت با قیمت های مختلفی انجام می گیرد و حال اطلاعاتی که باید در طراحی و چاپ لیبل سی دی در نظر گرفت :

در چاپ لیبل سی دی ، سی دی خام به کار برده شده باید از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد.1289204210_labels-

چاپ لیبل سی دی به علت اینکه که چاپ لیبل سی دی باید بر روی سی دی های قابل پرینت انجام پذیرد دو حالت وجود دارد اول استفاده از سی دی هایی که در کارخانه با دستگاههای اتوماتیک پرینت می شوند و یا حالت دوم که چاپ لیبل سی دی هایی است که در بعضی از شرکت ها به صورت دستی با دستگاههای نیمه اتوماتیک چاپ لیبل سی دی انجام می پذیرد . در چاپ لیبل سی دی با توجه به اینکه چاپ با چه دستگاهی انجام می پذیرد با کیفیت های مختلف ارائه می گردد.

پرینت لیبل label print :

پرینت لیبل label print از جمله عمومی ترین لوازم جانبی رایانه ها می توان به پرینت لیبل label print که جهت چاپ و پرینت اطلاعاتی مانند حروف و تصاویر اشاره کرد.

این پرینت لیبل label print ها دارای انواع مختلفی می باشند که از بین آنها می توان به پرینت لیبل label print های جوهر افشان، پرینت لیبل label print لیزری و پرینت لیبل label print لیبل زن اشاره کرد و همچنین از پرینترهای حرارتی به عنوان بالاترین مکانیزم چاپ نام برده می شود از مواد لازم درکار ب کاغذی است که پس از پرینت لیبل label print که در برابر گرما و حرارت حساس باشد و به سرعت واکنش نشان دهد.

پرینت لیبل label print برچسب کاربردهای وسیعی دارد، از جمله مدیریت انبارداری، چاپ قیمت فروش، چاپ بارکد، برچسب‌های بسته بندی، چاپ روی بسته‌های خون و …… موارد مورد نیاز دیگر.

طراحی برچسب کالا: 

طراحی برچسب محصولات غذایی ، خدمات طراحی برچسب بسته های صنعتی مانند برچسب قوطی رنگ ، طراحی برچسب اسباب بازی ها و سایر محصولات از جمله موارد مربوط به طراحی برچسب کالا می باشد.

بیشترین تجربه کانون طراحان برتر در زمینه طراحی برچسب کالا، مربوط به طراحی برچسب شیشه مواد غذایی مانند روغن های خوراکی می شود. اما محصولات صنعتی مانند تینر و رنگ صنعتی هم در گذشته طراحی گردیده اند.

خدمات ما در طراحی لیبل :

طراحی لیبل شما علاوه بر اینکه توسط طراحان برتر بر اساس استانداردهای فوق نجام خواهد شد، متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی لیبل و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید.

همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن امکانات خود کلاس های تخصصی در خصوص طراحی و بازرگانی جهت ایجاد فرصت آموزش برابر دانشجویان عزیز طراحی گرافیک برقرار نموده که می توانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش لیبل طراحان برتر ، طراحی لیبل ، مشاهده نمونه لیبل و ساخت لیبل یا طراحی لیبل آنلاین با ما تماس بگیرید.

طراحی لیبل مواد غذایی

طراحی لیبل مواد غذایی با سایر محصولات متفاوت است. طراحی لیبل مواد غذایی باید بتواند در بازارهای مختلف داخلی و صادراتی رقابت پذیر باشد. طراحی لیبل مواد غذایی با توجه به رقابتی بودن مواد غذایی در کشور ما ، اهمیت بسیاری زیادی دارد. از سوی دیگر لیبل مواد غذایی حرفه ای می تواند توجه و نگاه مخاطبین را در شلف فروشگاه به خود جلب نماید. لیبل مواد غذایی باید طوری طراحی شود که برای محصولات آتی شرکت نیز امکان استفاده داشته باشد. از سوی دیگر طراح لیبل مواد غذایی باید خلاقیت کافی در استفاده از المان های مختلف را در طراحی لیبل داشته باشد تا بتواند یک طراحی برچسب مواد غذایی متمایز و چشم نواز به مخاطبین عرضه کند.

طراحی لیبل مواد غذایی در کانون طراحان برتر به عنوان یک مزیت متفاوت بوده و همواره توجه کارفرمایان صنعت بسته بندی و لیبل سازی را جلب می نماید. کانون طراحان برتر جهت طراحی لیبل مواد غذایی و سایر محصولات از طراح های خبره خارجی و ایرانی به منظور کسب رضایت مشتریان خود بهره می برد.

اگر بدنبال آن هستید که قیمت طراحی لیبل را بدانید می توانید با کارشناسان کانون طراحان برتر تماس بگیرید. اما اگر به دنبال طراحی لیبل رایگان هستید و نهایتا می خواهید پایین ترین مرکز چاپ لیبل را پیدا کنید، باید بدانید که نتیجه خوبی در فروش محصولات خود نخواهید دید.

طراحی و چاپ لیبل موضوعی است که نقش اساسی در بازاریابی و فروش شما خواهد داشت. هرگز فکر نکنید که اول جنس و محصول خود را بفروشید و سپس لیبل خوبی را طراحی و چاپ کنید.

چون این موضوع کسب و کار شما را ورشکست می کند. طراحی لیبل محصولات غذایی و سایر محصولات خود را می توانید به صورت حرفه ای و منحصر بفرد به کانون طراحان برتر بسپارید.

طراحی لیبل حرفه ای چگونه است؟

 در تعریف لیبل چیست؟ می توانیم بگوییم که به کاغذی که دارای برچسب در پشت آن است می گویند که از متریال هایی مانند کاغذهای گلاسه ضد آب در آن استفاده  نمی شود و از متریال پی وی سی که به آن لیبل ضد آب می گویند استفاده می شود.

لیبل های حاوی اطلاعات محصول هستند که روی آن نصب می شوند و اطلاعاتی مانند: قیمت، بارکد، شماره تلفن، نام فروشگاه و اطلاعاتی درباره خود محصول و مواد تشکیل دهنده در آن ذکر می شود.

طراحی لیبل بسیار مهم و تاثیر گذار است به این دلیل که در نگاه اول لیبل آن محصول دیده می شود که در مرحله اول طراحی آن لیبل مهم است در مرحله دوم چاپ آن بسیار مهم است

 تا انتهای این مقاله با ما باشد چون می خواهیم به انواع لیبل بپردازیم و همینطور لیبل دارای کاربرهای متنوعی است که به چند نمونه از آن اشاره کرده ایم.

آنچه در این مقاله می خوانید:

انواع لیبل

کاربردهای لیبل چیست؟

انواع لیبل

در این بخش به انواع لیبل می پردازیم:

لیبل کاغذی Paper Label

این نوع لیبل یکی از متداول ترین نوع لیبل در بازار می باشد، که در رنگ های سفید، نارنجی و زرد مورد استفاده قرار می گیرد و در جنس های متنوعی مانند گلاسه، نیمه گلاسه و مات قرار دارد. می توانیم کاربرد اصلی این لیبل را در صنایع غذایی، پوشاک ، نساجی، خشکبار و دارویی دانست که بر روی بسته بندی کالا قرار می گیرند.

لیبل حرارتی Thermal Label

این نوع لیبل برای چاب به ریبون نیازی ندارد و توسط حرارت مستقیم پیرینتر انجام می شود و این لیبل بعد از مدتی کم رنگ شده و از بین می رود.

لیبل پی وی س PVC Label

این لیبل با توجه به جنس آن حالت پلاستیکی دارد و به صورت مات و براق قرار گرفته است تا دمای ۸۰ درجه سانتی گراد می تواند حرارت را تحمل کند و دارای مقاومت خوبی در برابر کشیدگی است در برابر عوامل محیطی مانند آفتاب و باران مقاوم است و در بخش های داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیبل متال Metal Labe

از نظر کشیدگی مقاومت بالایی دارد، در دمای منفی ۴۰ درجه سانتی گراد و مثبت ۲۲۰ درجه سانتی گراد خواص خود را از جمله چسبندگی می تواند حفظ کند. در بخش های لوازم خانگی و تولید لوازم خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای لیبل کدام اند؟

  1. در صنعت مد و لباس
  2. بسته بندی مواد غذایی
  3. مصالح ساختمانی
  4. لوازم خانگی و تعمیرات موبایل و لپ تاپ
  5. محصولات پتروشیمی

 

تلفن تماس: ۷۷۱۳۵۱۲۷

مشاوره طراحی لیبل : ۰۲۱۷۷۱۳۵۱۲۷

نمونه طراحی لیبل

https://www.high-endrolex.com/26