طراحی بنر

طراحی بنر

 طراحی بنر های تبلیغاتی جهت ارائه پیام تبلیغاتی و فرمت گرافیکی با روش های هنری ارائه می گردد.

بنرها نیز به مانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی ارائه می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در فرمت یک طرح گرافیکی به بازار هدف عرضه می دارند در نوشته های بکار رفته در طراحی بنر ها بیشتر مواقع تبلیغاتی است و از کلمات مناسب در آن بکار برده می شود، هزینه های ایجاد یک بنر معمولا از طراحی پوستر های تبلیغاتی ارزان تر هستند و شاید با ارائه مناسب بتوان تاثیر بهتری نیز از آن ها حاصل نمود. معمولا بنرها از بخش های دیجیتال و چاپی تشکیل می شود. هرچند طراحی بنرهای تبلیغاتی یکی از مشکل ترین طراحی های گرافیکی را شامل می شود. به دلیل اینکه شما باید در کوتاه ترین فرم شاید و کوچکترین فضای ممکن به ایجاد یک اثر هنری برای یک گروه از مخاطبان تبلیغاتی بپردازید. حال بنرهای تبلیغاتی چه دیجیتالی و چه بنرهای چاپی باید از یک محصول پیروی نمایند.

طراحی بنر

 

طراحی استند تبلیغاتی

در ایجاد بنرهای چاپی و دیجیتالیکه در شبکه های اجتماعی و یا محیط وب ارائه می گردند باید از رنگ های تند و پر رنگ و شارپ استفاده نمود و همچنین باید از کلمات ساده و روان در جهت ارائه پیام به مخاطب بهره جست که این خود یکی از مهمترین نکات در طراحی یک بنر تبلیغاتی محسوب می گردد.

– بنرهای تبلیغاتی باید به وسیله پیامی مختصر اثربخش و در بیشترین حالت ممکن با دو یا سه بخش و یا قطعه اطلاعاتی، پیام خود را به مخاطب ارائه دهند همچنین کلمات استفاده شده نباید از ۱۵ تا ۲۰ کلمه بیشتر شود.

– یکی از موضوعات اساسی در تبلیغات بنری نگاه اول مخاطب است، موضوع تبلیغ باید در نگاه اول برای مخاطب شفاف باشد، شاید تفاوت اصلی طراحی بنر تبلیغاتی با پوسترها و طراحی کاتالوگ در همینجا مشخص می گردد. به این خاطر که امکان دارد در یک پوستر تبلیغاتی این فرصت به ما داده شود که اطلاعات و تصاویر بیشتری را به مخاطب ارائه دهیم و این موضوع در اثر بخشی پوستر تاثیر کمتری دارد، اما در خصوص بنرهای تبلیغاتی این موضوع صدق نمی کند، هر چه متن و عکس گویاتر باشد تاثیر آن بیشتر است.

– بنرهای تبلیغاتی قیمت چندانی ندارند اما با همین قیمت پایین تاثیر مناسبی بر کسب و کار شما خواهند داشت.طراحی بنر - banner design

مواردی که در یک بنر تبلیغاتی از آن استفاده می شود:

۱- لوگو و نشان تجاری یک شرکت

۲- رنگ سازمانی

۳- کاراکتر

۴- شعار تبلیغاتی

۵- المان ها و فرم های استاندارد شرکت که باعث جلوه بصری در طراحی بنر تبلیغاتی می شود.

۶- استفاده از انیمیشن های جذاب و گیرا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی استند و بنر تبلیغاتی به این صفحه مراجعه نمایید.

 

 

طراحی بنر سایت