طراحی ظرف آی ام ال iml

طرح ظرف IML و پوشش بسته نخستین و خارجی‌ترین پوششی است که در دید مشتری و خاطب به تصویر در می‌آید.

طراحی ظرف آی ام ال iml

پوشش بیرونی محصولات درکه شکل ، طراحی و ظرف IML و بسته بندی صورت می‌گیرد مطابق و هماهنگ با درون مایه و مواد داخلی بسته‌ها است. چرا که خریداران با نظر به ساخت محصولات و مواد درونی آنان ، بسته‌های هماهنگ و فراخور با آن را خریداری می‌نمایند.

فن آوری عصر حاضر ، طراحان مبتکر و با مهارت و متخصصان در این حوزه تماماً  به یاری سازندگان آمده‌‌اند تا کالاهایی را عازم و راهی بازار نمایند که قادر باشد در نخستین دید نظرها را به سوی خود جلب نماید و از بینندگان رهگذر و اتفاقی مشتریان وفادار و دایمی ایجاد نماید.

تمام افراد از ارزش و تاثیر جلوه و نمای و ظروف IML آگاه هستند. یک طرح مطلوب و شایسته برای و ظرف IML و فرآورده‌ها قادر است اثربخش‌تر از دیگر ابزارهای پرهزینه تبلیغاتی مشابه رسانه‌ها و کاتالوگ‌ها و بنرها و … باشد. این امر دو علت دارد: نخست آن که و ظرف IML و بسته بندی شرکت شما همچون وسیله تبلیغاتی از هنگام چینش در ویترین و قفسه‌ی مغازه‌ها تاهنگام استفاده به کار گرفته می‌شود. دوماً این شکل از ابزار تبلیغاتی نزدیک‌ترین حد را به کالا و همچنین استفاده کننده محصول دارد. از این رو بنیادی‌ترین نشر و اشاعه از این جهت است که حالت و چگونگی را به استفاده کننده نمایش می‌دهد. بدین سان نشان دهنده‌ی ماهیت و چگونگی مارک و لوگو و خود کالا به استفاده کننده می‌باشد.

در عصر حاضر زیبا شناختی یکی از پراهمیت‌ترین پارامترهایی می‌باشد که افراد به آن دقت فراوانی دارند. علت این موضوع نیز واضح است. آدمی به نهایت زیبایی علاقمند است. همان طور که در قسمت‌های متفاوت تبلیغات گفته شد به هر میزانی شکیل بودن و چشم نوازی یک طرح و ظرف IML تبلیغاتی بسیار باشد گیرایی و اثربخشی آن هم فراوان‌تر می‌شود که این موضوع سبب به وجود آمدن اثربخشی ذهنیتی و فکری خوشایند و مطلوب در نگاه مشتری می‌شود. در این میان در جهان صنعت و تجارت و میدان رقابتی کالاهای ساخته شده ، سازنده‌ای در میدان و بازار پیروز و موفق خواهد شد که در کنار حالت و چگونگی کالاها ظاهر و نمایی چشم نواز و جذاب را از خود به تصویر بکشد.

یک کالا و فرآورده‌ی مناسب و عالی نه فقط قادر نیست یک حوزه فروش عالی را ایجاد نماید ، چرا که احتیاج به مصرف کنندگان دارد ولی هنگامی که آن کالا با جلوه و نمایی چشمگیر و شیک و بی‌نظیر ارائه می‌گردد شما قادرید نیرو و پتانسیل همه‌ی میدان فروش آن کالا و فرآورده را در اختیار خود داشته باشید. چرا که ظاهر و شاخص بودن کالای شرکت شما در فکر و قلب بیننده و مشتری ثبت شده است. بدین لحاظ یکی از اثربخش‌ترین وسیله‌ها و اسباب فروش و بازاریابی یک کالا طرح ظرف IML شکیل و چشم نواز آن می‌باشد.

از امتیازات و فواید و طراحی ظرف IML و بسته بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

به وجود آمدن یک ذهنیت خوشایند از کالای شما در فکر و قلب بیننده و مشتری ، به وجود آمدن اشتیاق در بیننده محصول به منظور خریداری کالای شرکت شما ، رشد فروش کالاهای تجارت و صنعت شما ،  به وجود آمدن رابطه اثرگذار و صمیمی با خریداران ، رعایت و تکریم حق خریداران ، سپری نکردن راه‌ها و پروسه‌های طویل مارکتینگ و به وجود آمدن مارک و نشان محبوب در اندک‌ترین فرصت ممکن ، اولویت یافتن از دیگر رقیبان در بازار رقابتی ، شاخص شدن فرآورده‌های شرکت شما و و ظرف IML از دیگر سازندگان همان محصول.

یک طرح ظرف IML ایده آل و مطلوب بایستی مولفه‌های با اهمیتی در آن لحاظ گردد: نخست تحکیم و ثبات و توانایی آسیب ندیدن در زمان جابه‌جایی محصولات و دوماً در صورتی که مارک دلخواه برخوردار از رنگ و آرم بنام و معروفی می‌باشد قطعاً چیدمان اطلاعات در طرح و ظرف IML هم در یک جو و وضعیت مشابه با آن باشد و تحولات غیر مترقبه در آن رخ ندهد. سوماً داده‌ها و معلومات درستی از محصول ، ویژگی‌های صنعتی یا تلفیقات محتوای آن همراه با معیارها و مقیاس‌های به دست آمده در ساخت و طرح آن جای داده شود. بهره‌مندی از فرم‌ها و شکل‌های مدرن با جلوه‌ای پیشرفته و ساده که به آسانی مصرف کننده را قادر می‌سازد تا سرپوش بسته‌ها و و ظرف IML را وا کند و یا قفل نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع طراحی بسته بندی به این صفحه مراجعه نمایید

همچنین اطلاعات مفیدی در مورد طراحی لیبل و برچسب کالا در این صفحه موجود است.

 

طراحی ظرف آی ام ال iml

مطالب مرتبط